Tutan hazır kuponlarımız

iddaatuyolari.com olarak, son 2 günde tutturduğumuz 2 iddaa kuponu. Siz de analizlerimizden faydalanmak için iddaa tüyolarımızı takip edin..

Sitemizin yeni arayüzünde, okurlarımız için analizlerimizin sonucunda çıkarttığımız tutma ihtimali yüksek maçlardan iddaa kuponları oluşturup bu kuponları iddaa tüyoları bölümünde yayınlıyoruz. Aslında pek becerikli olduğumuz söylenemez ama, son 2 gündür 22 Ekim iddaa tahminleri ve 23 Ekim iddaa tahminlerimizi inceleyecek olursanız ilgili kuponlarımız tutmuştur..

Tabii bu bizler için sevindirici bir durum. Kuponlarımızın tuttuğunu görmek bizi daha iyi motive ediyor ve takipçilerimizle daha faydalı bilgileri paylaşmaya da devam ediyoruz..

24 Ekim iddaa kuponu da sitemize eklenmiştir. Bol şanslar dileriz.

  1. demir
    25.10.2014

    Bu zamana kadar iddaaya yatırdığım kadar da neredeyse paralı iddaa tahmin sitelerine para yatırdım. Demekki boşuna yatırmışım. Bu ücretsiz servisiniz için çok teşekkürler.

  1. orhan
    23.10.2014

    Başarılarınızın devamını dilerim.. Başkaları gibi saçma sapan 10 oranlı maç vermektense, bir kupon oluşturup toplamda 5-10 oran bulmak çok daha mantıklı.. İddaa tüyolarınızı takip ediyor olacağım.

Tutan hazır kuponlarımız

Konu hakkındaki soru ve düşünceleriniz